До уваги студентів!

Щопятниці, на великій перерві, працюватиме Студентське радіо «Політехніка». Просимо Вас, долучитися з інформаційними матеріалами. Ведучий Влад Форостяний. Редакція радіо розташована в кабінеті №67.

                                                                                       Відділ по роботі з молоддю, та міжнародними відносинами                   

День студента в Первомайській політехніці – традиційно креативне свято. Цьогоріч студентство традиціям не зрадило! Навпаки, додало креативу новими ідеями та заходами!

До уваги студентської молоді!

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи на честь двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

Усіх творчих студентів запрошуємо взяти участь у створенні Street-art , присвяченого Дню

Шановні студенти та їх батьки!

Звертаємо Вашу увагу, що студентам денної та заочної форм навчання, які були зараховані, поновлені чи переведені на навчання у 2016 та 2017 роках буде проведено перерахунок вартості навчання починаючи з січня 2018 року на офіційно визначений

У кожного народу є свої пам’ятні дати. Одна із дат для України — 9 листопада — День української писемності. Первомайський коледж не зраджує своїм традиціям. Цікаво і пізнавально пройшов Тиждень словесності і цього року.

Чи знаємо ми Україну?

         Саме під такою назвою пройшла вікторина вПервомайській політехніці, ініційована студентським парламентом інституту. Захід проходив в рамках тижня української писемності, який традиційно організовує кафедра соціально-гуманітарних

 

14 листопада о 18.00 на сцені міського будинку культури представлятиме свою творчість Миколаївський молодіжний театр «Втик». Запрошуються усі бажаючі!

Вартість квитка – 30 грн. Квитки можна придбати на місці.

Відділ по роботі з молоддю та міжнародних програм.

Студенти Первомайської політехніки впереддень Дня писемності  зустрілися з заслуженим діячем мистецтв України, письменником, журналістом, літературним критиком , директором Чернівецького обласного меморіального музею Володимира Івасюка та головним редактором

Перший радіопроект під назвою «Мова єднання» вийшов в ефір напередодні дня писемності в рамках святкування тижня української мови та писемності, який традиційно проводить кафедра соціально- гуманітарних дисциплін.

 Ведучим та режисером проекту зголосився бути