Ukrainian English Russian

Cердечно вітаємо та бажаємо бути на рівні високих вимог сучасного життя! Нехай збудуться всі ваші мрії

та назавжди збережеться у ваших серцях романтика студентських літ!

 

Бути в курсі студентського життя легко! Приєднуйся до Instagram-сторінки pfnuk_info

Шановні колеги та студенти!

Запрошуємо Вас до участі у IХ Студентському міжвузівському науково-практичному форумі "Енергозбереження як енергетична безпека України" який відбудеться 8 грудня 2021 року о 13.00 в аудиторії №89 доповіді очікуємо до 1 грудня 2021 року. Сертифікати за вимогою.

 

    Початок навчального року  2021/2022рр. викладачі і науковці Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова та Первомайської філії НУК Ганна Єфімова, Алексій Пащенко, Лілія Філіпішина  приймали участь у Тижні цифрової економіки, який проводив Університет Миколоса Ромеріса (Литва) в рамках проекту DigEco.
Метою заходу було опанування українськими партнерами інноваційних викладацьких технологій в галузі цифрової економіки - робота з програмним забезпеченням, яке європейські університети використовують під час навчального процесу.
Впродовж семінарів учасники проекту вивчали програмне забезпечення для курсів DigEco:
- Цифровий маркетинг у дії, представлений PhD Сауліусом Кромалкасом;
- Дизайнерське мислення, представлений проф. д-ром Рутою Адамонієні;
- Блокчейн, управління інноваціями та дизруптивні технології, представлений проф.  д-ром Жанетою Сіманавічієне, PhD Дайвою Бікауске та PhD Юрієм Матискевичем;
- Fintech у галузі банківської справи, страхування та управління активами, представлений Д-ром Маріусом Лаурінайтісом.
Бібліотека Bloomberg презентувала семінар з питань інклюзивної освіти «Як розробити електронні навчальні матеріали, доступні для інклюзивної освіти».
Учасники консорціуму DigEco від України – Приазовський державний технічний університет, Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова, Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного представили досягнення проекту та обговорили з європейськими партнерами питання його подальшого виконання.
Під час Тижня цифрової економіки українські партнери DigEco відвідали Посольство України в Литовській Республіці та Громаду українців у Литві з метою поширення інформації про DigEco, а також взяли участь у заходах, присвячених святкуванню Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці Незалежності України.

Матеріал підготовлено
Інноваційним центром - д.е.н. , професор Філіпішина Лілія Михайлівна

Студенти - першокурсники ПФ НУК взяли участь у першості Первомайщини зі спортивного орієнтування на дистанції «Визначений напрямок». Змагання проходили в урочищі «Полігон» с. Грушівка.  Студенти проходили визначену дистанцію з пошуком всіх КП. Змагання проходили емоційно, цікаво та захоплююче. Організатором традиційно виступив Первомайський клуб туристів-мандрівників «Романтик»  під керівництвом Миколи Горюнова.

Наші студенти взяли участь в особистісному заліку і подолали дистанцію за півтори години.

Бути в курсі студентського життя легко!

 Приєднуйся до Instagram-сторінки pfnuk_info

Шановні колеги!

Запрошуємо 8-9 жовтня 2021 року взяти участь у роботі ХІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Миколаївщина і Північне Причорномор'я: історія та сучасність», приуроченої 30-річчю Незалежності України
Пропонуємо до обговорення такі проблеми:
- Історія та перспективи розвитку Миколаївщини і Північного Причорномор'я;
- Соціокультурний розвиток Миколаївщини і Північного Причорномор’я;
- Формування медіапростору Миколаївщини і Північного Причорномор’я;
- Розвиток психологічної думки на Півдні України;
- Освіта й наука Миколаївщини та Північного Причорномор’я.
Під час роботи конференції передбачаються пленарне засідання, робота секцій та підсумкове засідання, круглий стіл та широка культурна програма.
Робочі мови конференції: українська, англійська, російська.
Форми участі в конференції: очна та заочна (стендова доповідь і публікація тез).

Регламент роботи конференції "Миколаївщина та Північне Причорномор'я: історія та сучасність"
09.30-10.00 – Реєстрація учасників конференції (хол ауд. Д-5)
10.00-11.30 – Пленарне засідання (ауд. Д-5)
12.00-13.00 – Фуршет (студентське кафе «Камбуз»)
13.00-15.00 – Круглий стіл «Регіональна журналістика: виклики та перспективи» (ауд. 352)
13.00-15.00 – Дискусійні платформи за напрямами роботи конференції (ауд. 328, 414, 547, 645)
Конференція відбудеться 8 жовтня 2021 в м. Миколаїв, НУК ім. адм. Макарова.

Студпарламент Первомайської філії НУК ім. адм. Макарова вітає Вас із Вашим професійним святом – Днем працівників освіти!

У наш з Вами непростий час, на плечі працівників освіти лягає відповідальність за навчальний процес молодого покоління, а отже Ви фактично відповідаєте за те, яким буде майбутнє нашої держави.
У день Вашого професійного свята бажаємо Вам міцного здоров'я, мужності, стриманості та великого терпіння, адже виховання та навчання ніколи не було легкою справою.
Зі святом Вас!

Студпарламент ПФ НУК ім. адм. Макарова

Днями політехівське волонтерське об’єднання «Іскра доброти» взяло участь в спільній нараді  волонтерських організацій міста, де волонтери звітували про свою діяльність протягом року. Обговорення проходили в стінах мерії, піднімалися нагальні питання сьогодення, планувалася робота на перспективу.

Зокрема, у 2020 році «Іскра доброти» здобула перемогу у обласному конкурсі у номінації «Волонтер року» та була відзначена дипломом та пам’ятною нагородою за гідність, патріотизм, сумлінну працю та значний внесок у розвиток волонтерського руху регіону.

Політехівці зробили акцент на благодійності та ряду волонтерських заходів, які планують провести протягом наступного року.

Бути в курсі студентського життя легко!

 Приєднуйся до Instagram-сторінки pfnuk_info

На виконання рішення Державної комісїі з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21 вересня 2021 року щодо наявності в закладі освіти не менше 80% працівників, що мають документ, який підтверджує отримання повного курсу вакцинації, чи міжнародний, внутрішній сертифікат a6o іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати), a6o однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції a6o одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія освітній процес у Первомайській філії НУК ім. адм. Макарова відновлюється, студенти виходять на навчання за розкладом з 29 вересня.