15 травня  2017 року в рамках ІІ Студентського фестивалю економічної науки була проведена вікторина з економіки для студентів 1,2 курсів економічних спеціальностей «Економічний ринг»  за участю студентів груп 12-ЕП, 281-БО та 271-ЕП.

Метою проведення заходу було поглибити знання студентів про основні економічні поняття, розвинути уважність, швидкість мислення та вміння працювати в групах і висловлювати свою думку.

Вікторину провела викладач  Мігай Н.Б. В змаганні брали участь дві команди «220V» та «Золотий актив». Гра складалася із п’яти раундів, під час яких учасники презентували свою команду, відгадували економічні терміни, відповідали на цікаві економічні запитання, що вимагали зосередженості та швидкої реакції. Також розгадували ребуси на економічну тематику і розв’язували задачі.

Глядачі також мали змогу прийняти активну участь, відповідаючи на запитання, на які не могли дати відповіді команди та заробити додаткові бали для тієї команди, за яку вболівають.

 За ходом гри слідкувало компетентне журі у складі Л.О. Гришиної, І.А. Хмарської та Н.В.Сологуб, яке відзначило, що обидві команди показали гарні знання з основ економіки та вміння логічно думати. Переможцем стала команда «Золотий актив». 

Важливо і те, що й організатори, й учасники отримали масу позитивних емоцій не тільки від проведення, але й від теплої, дружньої атмосфери, що панувала під час заходу.