Цими травневими днями Первомайський коледж та політехнічний інститут НУК ім. ад. Макарова, які очолюють Тетяна Іванівна Костюкова та Сергій Михайлович Доценко, відзначили ювілейні дати – 30-ти та 20-ти річчя. На честь ювілею в закладах відбулося ряд різноманітних заходів. Серед найбільш помітних – традиційна спартакіада, яка зібрала сотні студентів та викладачів. Величезною яскравою колоною студентство пройшло від стін закладів до стадіону. Колони рухалися у супроводі духового оркестру, який, до речі, приїхав на запрошення з Лисогірського інтернату та у груп підтримки. Яскраве дійство також супроводжувалося студентськими кричалками. На стадіоні пройшов парад студентів-спортсменів, на якому були присутні й мер міста Первомайська Людмила Григорвна Дромашко та її заступниця Наталія Павлівна Товста. Після урочистого відкриття спартакіади відбулися змагання, які традиційно визначили найкращих спортсменів коледжу та інституту. Потрібно сказати, що в спартакіаді щорічно беруть участь і команди викладачів. Переможці були нагороджені грамотами та відзнаками.

Наступного дня урочистості продовжилися безпосередньо на теренах вищеназваних закладів. З самого ранку на території вишу, біля фонтану, грав військовий оркестр. Його грою мали можливість насолодитися усі, хто був присутній того дня, а це директори та їхні заступники навчальних закладів Миколаївщини 1 та 2 рівнів акредитації, керівництво базового університету, очолювані проректором О.Трушляковим,  викладачі – пенсіонери та інші гості.

На урочисту лінійку,  яка відбулася відразу по завершенні виступу військового оркестру, прибули народний депутат України Вадим Підберезняк та його помічник Віталій Камінський, міський голова Людмила Дромашко, депутати міської ради та інші гості. Лінійка пройшла в суто національному дусі. Юнаки та дівчата у національному одязі, висадка дерев-символів України  – калини та верби, вручення  величезного короваю (десятикілограмового) та патріотичний флеш-моб – все це справило неповторне враження на усіх присутніх. На лінійці виступили директори навчальних закладів, які вручили кращим студентам та організаціям закладів грамоти та грошові премії.  Свого слова дотримався й народний депутат Вадим Підберезняк, який ще першого вересня пообіцяв найобдарованішим студентам по тисячі гривень премії.  Грамотами міської ради також нагородила студентів- волонтерів організації «Іскра доброти» (керівник І. Жувагіна) й викладачів міський голова Людмила Дромашко.

А в кінці урочистостей студенти запустили в небо різнокольорові кульки, які сповістили усьому  місту про ювілейні  іменини закладів.

Опісля усі студенти, викладачі та гості ювілярів піднялися до актової зали, де продовжилися привітання. Тут був представлений творчий наробок викладачів та студентів, який продемонстрував міць та єдність колективу. Святкування пройшли на одному дусі й полишили по собі гарні спогади.

 

Наталія Клименко