Президент Первомайської політехніки побував на Всеукраїнському семінарі студентського самоврядування

Навчання проходили на базі Хмельницького Національного університету. Сюди приїхали представники студентського самоврядування із сорока українських вишів Під час зустрічі студенти говорили про важливі аспекти самоврядування, ділилися досвідом та акцентували увагу на методичному посібнику, де зібрано успішний досвід українського студентського самоврядування. На думку студентства, цей посібник, допоможе активним студентам та в першу чергу його лідеру створити й зміцнювати студентське самоврядування у своєму виші.

 

 

\

Артур Колісніченко, президент первомайської політехніки переконаний, що той фундамент інструкцій успіху, який був  напрацьований разом з кращими студентами країни,  стане в нагоді багатьом майбутнім  активістам. «Сподіваюсь, що це лише успішний початок нашої співпраці, і в майбутньому ми також зможемо бути корисними та допомагати один одному», - резюмував у своїй розповіді лідер політехніки. Він також подякував усім хлопцям та дівчатам за їх бажання змінювати не лише СС, а й Україну в цілому та рухати її до Європи!

Розповів Артур і про те, що 18 травня на стадіоні Хмельницького Національного університету, з нагоди відзначення Дня вишиванки, просто неба показали фільм «Гіркі жнива». Разом з тим було  встановлено новий рекорд України - найчисельніший перегляд фільму під відкритим небом у вишиванках.

Студент також подякував підприємцю,  меценату, члену виконавчого комітету Первомайської міської ради - Цимбалюку Руслану Тимофійовичу за фінансову підтримку. Директору ППІ НУК Доценку Сергію Михайловичу за організовану зустріч, з Цимбалюком Р.Т та за не байдужість до справ студентства, а також начальнику відділу по роботі з молоддю та міжнародних програм Клименко Наталії Григорівні за сприяння у справах розвитку самоврядування на теренах інституту.