Ukrainian English Russian

Організація і проведення міжвузівської студентської науково-практичної конференції «Молодь, освіта, наука - 2019» стало традиційним  заходом святкування Дня науки у Первомайській філії та Первомайському коледжі НУК ім.адмірала Макарова.

Метою конференції визначено обмін інформацією та результатами наукових досліджень щодо вирішення політичних, соціально-економічних, правових та технічних проблемних питань розвитку України та активізації науково-дослідної роботи студентської молоді.

У роботі конференції прийняло участь більше 80 студентів філії, коледжу та  інших навчальних закладів України, які представили результати своєї науково-дослідної роботи з різних напрямів  досліджень.

Серед активних учасників конференції слід відзначити студентів 3 і 4 курсу Первомайської філії Димбовську Людмилу, Буханець Вікторію, Милованова Дениса, Капуста Андрія, Рубцова Миколу, Ямпольського Олексія. Зацікавила учасників конференції наукова доповідь студента Первомайського коледжу Поліщук Олександра на тему «Проблеми адаптації студентів-першокурсників до умов навчання у вищому навчальному закладі» .

Протокол

роботи  Міжвузівської студентської науково-практичної конференції «Молодь, освіта, наука - 2019», організованої Первомайською філією Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова від 22 травня 2019 року.

Порядок роботи:

  1. Вступне слово щодо організації роботи конференції та її напрямків.
  2. Вітальне слово директора Первомайської філії Доценко С.М.
  3. Затвердження регламенту:

-         основні виступи –  до10 хв.

-         обговорення і виступи – до 5 хв.

  1. Зміст роботи конференції.

-         Виступ Музики Марії, науковий керівник Мігай Н.Б.

-         Виступ Мілованова Дениса, науковий керівник Букіна Т.В.

-         Виступ Буханець Вікторії, науковий керівник: Клименко Н.Г.

-         Виступ Капуста Андрія, науковий керівник Тарасов І.В.

-         Виступ Поліщук Олександра, науковий керівник Капацина А.М.

-         Виступ Кріпак Дарії, науковий керівник Обуховська І.О.

-         Виступ Ямпольського Олексія, науковий керівник Капура І.А.

 

  1. 5.     Резолюція конференції:

1) Відзначити основних виступаючих на пленарному засіданні конференції за активну участь та підготовку матеріалів і нагородити сертифікатами з додатковими балами.

 4) Відзначити роботу наукових керівників студентських робіт та затвердити на кафедрах (відділеннях) дану роботу в індивідуальних планах викладачів.

5) Результати досліджень, які представлені в збірнику конференції, використовувати студентам під час написання курсових, бакалаврських та магістерських робіт.

6) Активізувати науково-дослідну роботу здобувачів вищої освіти усіх спеціальностей та освітніх програм у Первомайській філії НУК ім. адмірала Макарова.

 

Директор

Первомайської філії НУК, к. т. н., доцент                                      С.М.Доценко

 

Секретар конференції                                                                      Л.О.Гришина