Одним із пріоритетних завдань підготовки сучасних фахівців з економіки та підприємництва є розвиток співпраці  між освітою та попитом бізнесу, роботодавців. В рамках цього, 15-го лютого 2020 року у м. Київ професор кафедри економіки і організації виробництва, доктор економічних наук Філіпішина Лілія Михайлівна прийняла участь у IV-тій Всеукраїнській конференція “Uni-Biz Bridge”. До обговорення запрошено викладачів, представників компаній, секторів працевлаштування та студентських організацій.

   У роботі конференції мали місце дискусії  «Школи, курси та стажування в компаніях та їхній вплив на академічну освіту"; "Проблеми взаємодії роботодавця та університету", а також тематичні круглі столи з окреслених проблем стейхолдерів. По завершенню заходу учасникам надано іменні сертифікати.

   За підсумками конференції визначені відповідні пропозиції, що можуть бути впроваджені у навчальний процес підготовки здобувачів вищої освіти зі спеціальностей 051-Економіка, 076-Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.