Ukrainian English Russian

Студентське життя — це не лише лекції, іспити та курсові. Це ще й різноманітні диспути, конференції, тренінги, екологічні та благодійні акції, а також міжнародна співпраця. Таким насиченим є життя студентів Первомайської філії Національного університету кораблебудування.

Відділ з молодіжної політики під керівництвом Наталії Клименко працює вже п'ять років й увесь цей час він провадить активну роботу серед молоді вишу.

Освітні заходи

На базі молодіжного відділу філії регулярно проходять різноманітні освітні заходи: диспути, тренінги, форуми, громадські обговорення тощо. Так, 15 березня 2021 року відбувся правопросвітній тренінг «Знай свої трудові права», в якому взяли участь студенти першого та третього курсу. Молодь змогла заглибитися в питання трудових прав, розібратися в тонкощах пошуку роботи через різні агенції, почути про влаштування на роботу за кордоном та перевірити себе на правильність вибору професії. На тренінг завітав директор центру зайнятості Вадим Дудченко, який надав фахові поради та відповів на запитання студентів.


Міжнародна співпраця

Національний університет кораблебудування має налагоджені багаторічні міцні зв'язки з міжнародними партнерами, зокрема в Болгарії, Німеччині, Чехії, Польщі й Молдови. Студенти вишу мають можливість долучитись до програм культурного обміну та на практиці застосувати набуті знання: поєднати корисне з приємним — ознайомитись із культурою іншої країни, відпочити, а також удосконалити знання іноземної мови та отримати хороший заробіток.

Екологічні та благодійні акції

Протягом трьох тижнів березня-2021 студенти Інженерно-економічного факультету збирали речі для тих, хто опинився у скрутних життєвих обставинах в рамках благодійної акції «Надія на тебе». Згодом зібрані речі передали до Територіального центру соціального обслуговування.

Провадити акцію далі завадив карантин, але студенти не опускають рук й після закінчення карантину обіцяють акцію продовжити, адже благодійністю займаються на постійній основі.

Так само регулярно організовують й екологічні акції з висадження дерев.