Ukrainian English Russian

Привіт! Ми новенькі у Первомайській філії, або студенти-першокурсники. Нас лише тринадцять в цьому році. Скажете, негусто) Кому як, а нам комфортно! Головне, що ми на одній хвилі! Ми молоді, креативні, сповнені енергії, а ще, як каже наш Влад Захаров, ми непередбачувані.

Нам все цікаво і поки багато чого незрозумілого, адже студентство  - це вам не школа! Тут все по-іншому, по-дорослому…

І навіть першовересневі  урочистості  незвичні. Взяли нас в «оборот», як то кажуть, з перших кроків. Сказали, будемо презентуватися, чому вступили до вишу. Задачка виявилася не із простих! Але ж, як то було весело, коли наш, тепер уже староста Максим Левицький, відповів – «мама сказала», а Женя Лісніченко виявився затятим інженером, Влад Заболотній по рекомендації сестри прийшов, співоча Ксюша Дячок здавна мріяла про філію, Андрій Цуркан до своєї мети іде,  Давид Беженуца хоче стати проектувальником в машинобудуванні, а я - Анастасія Цушко - просто математику люблю) 

От так ми і опинилися разом. І відучора ми єдина команда!!! І чай пили, і на гітарі грали, і девіз обирали, і з головою студпарламенту спілкувалися – словом ЗНАЙОМИЛИСЯ! Все було класно, і головне – душевно. Ми всі різні, але такі однакові – ми тепер студенти ПФ НУК!

Післямова))) Це наша перша замітка. Як кажуть, далі буде.

Молодіжка ПФ НУК

Бути в курсі студентського життя легко!

Приєднуйся до Instagram-сторінки pfnuk_info