Ukrainian English Russian

7 квітня минає рівно місяць,  як відійшов на небеса студент Первомайського навчально-наукового інституту НУК ім. адм. Макарова, десантник 79 окремої десантно-штурмової бригади Абессонов Андрій Васильович. Студенти та викладачі навчального закладу низько схиляють голову перед подвигом українського Героя та висловлюють співчуття батькам та рідним.

Андрій Абессонов -  уродженець Веселого Лану, що на Врадіївщині. Народився 24.09.1996 року. Навчався в місцевій школі до дев’ятого класу. Одинадцятий клас закінчував у Врадіївській школі. Після випускного класу вступає до Одеси, де два роки навчається  в автомобільному коледжі . З часом перевівся до Первомайського фахового коледжу, де навчався на відділенні обслуговування та ремонт автомобілів. В 2019 стає студентом Первомайського навчально-наукового інституту, де з успіхом проходить навчання, і в 2021 році  захищає диплом на кафедрі «Енергетичного машинобудування». В цьому ж році був призваний до лав ЗСУ, пройшов навчання в Житомирі і в січні 2022 року розпочав службу в 79 -й десантно штурмовій бригаді та став на захист нашої України.

7 березня 2022 року життя Андрія обірвала підступна ворожа куля. Похований Андрій у рідному селі Веселий Лан.

Вічна слава Герою! В наших серцях він назавжди!

Його однокурсник Віталій Рахно пригадує, який був Андрій.

«Дуже працьовитий, наполегливий, дружелюбний. Він ніколи не ображався, завжди спокійний і врівноважений. В моїй пам’яті він залишиться вірним і надійним другом»

Анна – наречена Андрія

«Ми познайомилися з Андрієм в 2020 році. Збиралися одружитися, будували спільні мирні плани, та не судилося. В моїй пам’яті він залишиться найкращим другом та коханим. Андрій надійний, з ним було спокійно і затишно. Він виховувався в багатодітній родині, тож знав ціну  стосункам, труду і життю. Вічна йому пам'ять.»