Ukrainian English Russian

«Філософія - любов до мудрості». Усі, хто сприймає цю дисципліну, задаються питанням про будь-який аспект існування, про сенс життя, емоції, почуття, щастя і любов. Ми доводимо правдивість своїх слів за допомогою логіки, аналізу та риторики. Протягом багатьох років філософи забезпечували нас різними і контрастними роздумами залежно від їхньої епохи чи конкретного світогляду, але, у будь-якому випадку, їхні речення ніколи не втрачають сенсу -  зачаровують і надихають нас.

Студенти – першокурсники Первомайського навчально – наукового інституту Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова успішно фінішували.

Іспит з Філософії – складено!

Надзвичайно цінним в нинішніх умовах залишається прагнення студентів вчасно і успішно завершити навчальний семестр. Активність студентів надихає. Продемонстрували дисциплінованість, згуртованість, успішність.

Усі студенти свої відповіді розпочинали із підібраних до душі філософських цитат. Окремі з них - «Кожна людина – відображення свого внутрішнього світу. Як людина мислить, такий він і є (в житті)» Марк Туллій Цицерон (Давид Беженуца). «Можна зрозуміти космос, але не себе; відстань між власне людиною і його внутрішнім «Я» часом більше, ніж відстань до зірок» Гілберт                  К. Честертон (Ксенія Дячок). «Не той дурний, хто не знає… але той, хто знати не хоче» Григорій Сковорода (Максим Чабанов).

Молодь щиро бажала один одному – міцного здоров’я, миру та перемоги нашій державі. Анастасія Цушко побажала словами Оскар Уайльда «Будь собою, інші ролі зайняті». І всі одностайні – швидше зустрітись студентською родиною в своїй Alma mater.

Від себе хочу побажати шановній молоді – робіть те, що вибираєте; вибирайте те, що хочете, щоб відстань між власне вами і вашим внутрішнім «Я»  - не була до зірок.

З повагою і найкращими побажаннями!