Ukrainian English Russian

У листопаді 1949 року, турбуючись про долю дітей усього світу (бо ж чужих дітей не буває), у столиці Франції Парижі рішенням конгресу Міжнародної демократичної федерації жінок і було засноване це міжнародне свято — День захисту дітей!

 2 червня в актовій залі закладу за сприянням колективу Первомайського коледжу та політехнічного інституту,  міського  Центру соціальної служби,   дитячого танцювального колективу «Натхнення»,   дитячого співочого колективу «Нерозлучні друзі»,   творчої молоді  міста,  відбулося  свято-зустріч з дітьми із родин , що потребують соціального захисту і стоять на обліку в Центрі соціальних служб. Серед запрошених були 10 дітей з родин переселенців зі Сходу.   

Директори Первомайського політехнічного інституту та коледжу Доценко С.М. та Костюкова Т.І. привітали 30 дітей і їхніх батьків, що завітали на запрошення до Політеху і висловили підтримку  і щирі сподівання на вирішення всіх проблем, які турбують соціально незахищені верстви містян.    

До привітань приєдналися Колесніченко Ольга Анатоліївна — заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, начальник управління праці та соціального захисту населення та директор міського  Центру соціальної служби Гонтарук Наталія Павлівна.

Всім запрошеним  гостям  студенти приготували солодкі подарунки, які зібрали під час акції «Солодке дитинство».

На зустрічі були присутні військові, бійці 19-го окремого мотопіхотного батальйону спеціального призначення : Мігай Сергій Анатолійович – санітарний інструктор роти матеріально-технічного забезпечення, Луценко Дмитро Віталійович - водій бойової розвідно-десантної машини, Цвик Сергій Олександрович - водій спецтехніки, які демобілізувалися із зони АТО. Вони висловили подяку студентам –волонтерам за моральну і матеріальну підтримку військовослужбовців на передовій і передали для експонування в навчальному закладі бойовий прапор свого підрозділу.

Всіх присутніх у залі приємно потішили музичні виступи студентів та запрошених творчих колективів «Натхнення» і «Нерозлучні друзі».

Ведучі висловили сподівання на подальшу співпрацю і зустрічі з дітьми і сім’ями, якими  опікуються соціальні служби , а також побажали усім присутнім , щоб    настав в нашій країні і в усьому світі мир, щоб всіх нас вітало кожного дня привітне сонечко, щоб цвіли на личках дітей радісні усмішки і   дзвенів усюди веселий дитячий сміх.