Ukrainian English Russian

Голос Первомайщини-2015

У Первомайську цими днями пройшов великий гала-концерт переможців першого пісенного конкурсу-фестивалю «Голос Первомайщини-2015», що відбувався в рамках відзначення річниці народження Первомайського політехнічного інституту та коледжу НУК ім. адмірала Макарова. Захід проводився на головній сцені міста в центрі культури та дозвілля ім.Є. Зарницької, а відбірковий тур на студентському сценічному майданчику політехнічного інституту.

Нагадаємо, що ініціаторами проведення пісенного проекту виступили керівники вищеназваного закладу Сергій Доценко та Тетяна Костюкова. Все ж дійство проходило за підтримки депутатського корпусу та окремих керівників підприємств міста, зокрема секретаря міської ради Станіслава Олексієнка, депутатів Василя Мосякіна, Володимира Симаченка, Вадима Дудченка, Сергія Доценка, Наталії Клименко,голови осередку «Народний Фронт» Віталія Камінського та директора ВАТ «ПМК-226»Вячеслава Григоренка. Не залишилась осторонь місцева влада та управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації. Підтримати пісенний проект приїхав молодіжний хореографічний колектив Миколаївського Національного аграрного університету «Золотий колос» (керівник Тетяна Воронцова). Свої особисті привітання та підтримку висловив начальник обласного управління культури Михайло Димитров. Привітала фестиваль-конкурс і Первомайський  міський голова Людмила Дромашко, яка сказала, що народження таких проектів є перемогою над непростою ситуацією сьогодення. Вона також побажала успіху проекту та розширення горизонтів.

Всього в заході взяло участь більше двадцяти конкурсантів. Це, як сказала голова журі Тамара Андрієвська «талановита молодь нашого краю, голоси якої ще прославлять Первомайщину на головній сцені країни».

Пісенний проект зібрав кращі голоси регіону. Це молодь вокально-хореографічного колективу «Молодь України», с. Мигія (керівник Т. Зініч) , тріо «Намистиники» смт. Підгородня (керівник Н. бучинська), студентські вокальні колективи Первомайського медичного училища( керівник О. Попова), вокалісти ДЮЦНВ (керівник В. Здоровецький) , дитячих музичних шкіл (керівники Г. Клопотовська ,Н. Слюсаренко, Л. Карабуза), політехнічного інституту та коледжу НУК ім. адмірала Макарова. Оцінювало конкурсантів професійне журі, яке очолила Тамара Андрієвська. Робота над підбиттям підсумків була доволі непростою, бо ж серед кращих вибрати найкращого – неабиякий труд. Тож, інтрига стосовно переможців зберігалася до останнього моменту. І коли уже було оголошено результати, зал вибухнув аплодисментами.

Серед переможців імена Марини Швець, студентки політехнічного коледжу. Вона посіла перше місце в номінації вокалістів. Серед вокальних колективів перше місце завоювало тріо «Намистиники» Підгороднянської школи мистецтв. Друге місце у студентки медичного коледжу Роксолани Коломоєць та вихованки дитячої музичної школи №2 Дарини Мась. На третьому – Валерія Рожко (ДЮЦНВ) та Ніна Поврозник (школа мистецтв). Приз глядацьких симпатій був відданий творчому студентському колективу медичного коледжу «Фреш», який піснею «Я не здамся без бою » наробив справжнього фурору.

Всі переможці конкурсу отримали дипломи та спеціальні статуетки фестивалю. Головний приз – поїздка до Софіївського дендропарку. Цю подорож переможцям забезпечили меценати фестивалю. Сама ж поїздка відбудеться в серпні.

Підбиваючи підсумки, директор політехнічного інституту НУК ім. адмірала Макарова Сергій Доценко зауважив, що останнім часом саме на теренах їхнього закладу народилося кілька фестивалів-конкурсів А це говорить про те, що колектив вишу виховує свідому та небайдужу молодь.

–І те, що такі заходи проводяться в цей непростий для країни час, – акцентував він, –, є свідченням нашої спроможності на справи, направлені саме в мирне русло. Бо ж дуже хочеться, щоб нарешті запанували мир та спокій в нашій державі.

Він також висловив сподівання та те, що фестиваль стане ще однією доброю традицією в житті закладу, а пісня допоможе обєднати та згуртувати навколо себе молодих та талановитих людей всього регіону. Бо ж доки живе пісня, доти й живе народ!

1-1
1-2-1
4-5
DSC_0114
DSC_0118
DSC_0129
DSC_0206
DSC_0211
DSC_0220
DSC_0222
DSC_0229
DSC_0248
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12