Ukrainian English Russian

Саме з такою метою були проведені спільні тактико-спеціальні навчання з гасіння пожежі вогнеборцями 23-ї державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Миколаївській області з працівниками Первомайського інституту та коледжу НУК ім.адмірала Макарова.

За тактичним задумом, пожежа виникла в приміщенні студентської бібліотеки, що розташована на першому поверсі п’ятиповерхової будівлі. На момент прибуття пожежного підрозділу колектив навчального закладу мав самостійно упоратися з вогнем, а бібліотекарі мали врятувати найцінніші папери, паралельно зателефонувавши в службу «01».

Під час ліквідації умовної пожежі вогнеборці запобігли поширенню полум’я на сусідні аудиторії, а також евакуювали «постраждалих». Треба наголосити, що для вогнеборців подібні навчання є важливим етапом у підготовці до ліквідації справжніх надзвичайних ситуацій, гасіння пожеж на об’єктах з масовим перебуванням людей, бо саме завдяки навчанням вони отримують практичні навички та відпрацьовують теоретичні знання. Окрім цього, ліквідація пожеж у висотних будівлях пов’язана із залученням спецтехніки.

Метою проведення даних навчань є тренування взаємодії пожежно-рятувальних підрозділів Управління з персоналом закладу, відпрацювання дій рятувальників під час ліквідації пожежі у висотній будівлі.

Як прокоментував начальник штабу Євген Дьяченко, відпрацювання пройшли на високому рівні, вогнеборці та колектив викладачів упоралися з поставленним завданням на відмінно.