Ukrainian English Russian

 

На сьогодні необхідність реформування пенсійного забезпечення викликано низкою об'єктивних факторів: економічних, демографічних, соціально-політичних. Ця проблема особливо актуальна в багатьох країнах світу, незалежно від рівня економічного розвитку, що обумовлено старінням населення, зміною його вікової структури, ускладненням економічної ситуації. Але розв'язувати її потрібно ретельно зваживши всі фактори та можливості як держави, та і її громадян.

          Саме з цієї метою, 6 жовтня 2015 року на базі ППІ НУК імені адмірала Макарова,  спеціалісти Управління пенсійного фонду ознайомили випускників інституту із законодавчою базою накопичувального страхування. Проаналізували закони України щодо страхування життя в порівнянні з програмами страхових ком­паній.

           Привернули увагу молоді тим, що нова пенсійна система, особливо її накопичувальна частина, спрямована на виховання економічної самостійності та відповідальності громадян за стан особистого матеріального добробуту після виходу на пенсію. 

          Завданням заходу було, те щоб молоде покоління уже сьогодні замислилося над тим, що вони отримають по завершенні своє трудової діяльності, підвищити їх зацікавленість у контролі за належною сплатою роботодавцями страхових коштів до Пенсійного фонду. 

           Найбільшу вигоду матимуть молоді особи, які на момент запровадження відрахувань до Накопичувального фонду розпочнуть свою трудову діяльність і до досягнення пенсійного віку зможуть накопичити значну суму коштів та, відповідно, матимуть змогу отримати високий розмір довічної пенсії.