Ukrainian English Russian

Уже другий рік поспіль у первомайському коледжі НУК ім. адмірала Макарова на відділенні ОКС (заввідділенням Олег Калашніков), практично впереддень Дня Захисника Вітчизни, проводяться козацькі змагання. В цьому році початок ознаменувався патріотичним флеш-мобом – «Українська пісня –душа народу». Окрім цього вперше відбувся майстер-клас кандидата в майстри спорту, студента-першокурсника Сергія Теслюка, який продемонстрував політ радіокерованим літаком. «Політ у вись» – так називався патріотичний пілотаж. Незважаючи на важкі погодні умови (сильний вітер) спортсмен зумів проявити високий клас і уміло вийшов із ситуації. 


Відразу після цього усі студенти відправилися до Катеринківського лісу, де провели веселі козацькі забави з іграми, змаганнями гетьманів та кошових. А наостанок усі частувалися справжнім козацьким кулішем, приготовленим власноруч. Члени журі, серед яких були директор інституту НУК ім. адмірала Макарова Сергій Доценко, завідуючі відділень Федір Бельський та Наталя Сологуб відзначили патріотичність всього заходу та неабияку зацікавленість студентів до відродження традицій. Особливо показовим це стало для студентів-першокурсників, які уперше брали участь у такому масовому виїзному святі. Маленькі козаки та козачата з азартом спостерігали за подіями і перебирали досвід від старшокурсників, які, до речі, щедро ділилися своїми знаннями. 

Заввідділення ОКС-ників Олег Калашніков наостанок подякував усім кураторам за активність та проведену роботу, а також висловив сподівання, що ця традиція стане гарним моментом у вихованні справжніх патріотів країни та рідного міста.