Ukrainian English Russian

Всесвітній день науки (World Science Day) або більш офіційно — Всесвітній день науки в ім'я миру та розвитку (World Science Day for Peace and Development) запроваджений на загальній конференції  ЮНЕСКО в 2001-му році, відзначається щорічно 10 листопада з метою підвищити усвідомлення громадськістю в усьому світі користі науки та необхідності більш щільної взаємодії між наукою і суспільством.

Наразі наш навчальний заклад  вперше приєднується до світової наукової спільноти, так  10 листопада 2015 року в аудиторії 103 відбулося урочисте відкриття фестивалю науки  з нагоди  Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвиту.

 З привітальним словом виступив директор ППІ НУК ім. адмірала Макарова, доцент, к.т.н. Сергій Михайлович Доценко. Він поздоровив присутніх із започаткуванням нової традиції в нашому навчальному закладі. Побажав наснаги науково-педагогічним працівникам та особливо відмітив досягнення молодих науковців.

Студенти які досягли особливих успіхів у навчанні та науково-дослідницькій роботі, отримали подяки від адміністрації інституту.

Студентки інженерно-економічного факультету Головченко Олена і Тарасюк Катерина (45-ЕП) підготували інформаційну добірку, присвячену лауреатам Нобелівської премії за найвищі досягнення в різних  галузях науки та техніки.

Фестиваль продовжився засіданням інтелектуального клубу «Що? Де? Коли?». Участь у грі брали дві команди: інженерно-економічного та машинобудівного факультетів. Гра проходила у невимушеній, доброзичливій атмосфері  при гарячій підтримці вболівальників обох факультетів.

За процесом гри слідкувало компетентне журі.

Після підведення підсумків було обрано найкращих гравців та запитання. Учасники команд премійовані додатковими балами  з дисциплін, які вивчають. Переможців нагороджено перехідним призом – символом клубу «Що, де, коли». Ними стали команда інженерно-економічного факультету.

 

 ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!