Ukrainian English Russian

В рамках святкування Всесвітнього дня науки, в стінах Первомайського політехнічного інституту НУК імені адмірала Макарова, викладачами кафедри обліку і економічного аналізу організовано ділову гру з фінансового обліку на тему «Облік запасів». Участь у якій  взяли студенти інституту груп 33,43,46-ОА та студенти коледжу 371-ЕП та 381-БО.

 

Гра була наближена до реальних умов діяльності підприємства, де кожен студент займав відповідну посаду і виконував певні функції.

Всі сектори були між собою взаємопов’язані одним обліковим процесом, що дало можливість прослідкувати облік запасів з  моменту їх надходження на підприємство, використання та вибуття.

За допомогою студенти могли звертатися в консультаційний пункт для отримання професійних поради щодо проблемних питань обліку.

При підведенні підсумків гри журі провело аналіз помилок допущених студентами та відзначило позитивні моменти гри. В свою чергу, студенти змогли поєднати отримані на заняттях теоретичні знання з практичними навичками, висловити власну думку та оцінити рівень знань відповідно  до професійних компетенцій майбутнього фахівця з обліку і аудиту.