Рейтинг студентів Первомайського політехнічного інституту, які будуть отримувати стипендію у ІІ семестрі 2016-2017 н.р.

Номер Прізвище Ім’я По батькові Курс Група Спеціальність  Середній бал за 100- шкалою Середній бал за національною шкалою
1 Шпильовий Денис Олексійович 4 40-ІМ-13 131 Прикладна механіка 94,00 5,00
2 Данилюк Андрій Андрійович 5 50-ТМ-16 131 Прикладна механіка 91,00 5,00
3 Хаджилій  Андрій Валерійович 3 30-ІМ-14 131 Прикладна механіка 91,00 4,80
4 Торканєвська Вікторія Романівна 5 50-ТМ-16 131 Прикладна механіка 89,00 4,83
5 Гайденко Анастасія Юрійович 5 50-ТМ-16 131 Прикладна механіка 89,00 4,83
6 Нарчилевич Сергій Олександрович 4 40-ІМ-13 131 Прикладна механіка 88,00 4,85
7 Полоз Іван Сергійович 4 40-ІМ-13 131 Прикладна механіка 84,00 4,40
8 Верестюк Руслан Юрійович 5 50-ТМ-16 131 Прикладна механіка 84,00 4,16
9 Мельничук Денис Вадимович 5 50-ТМ-16 131 Прикладна механіка 83,00 4,16
10 Годловський Микола Миколайович 4 40-ІМ-13 131 Прикладна механіка 82,00 4,42
11 Михайлов Ярослав  Васильович 4 40-ІМ-13 131 Прикладна механіка 82,00 4,42
12 Курдюков Олексій Олександрович 3 30-ІМ-14 131 Прикладна механіка 82,00 4,40
13 Басоян Лусіне Ашотівна 5 50-ТМ-16 131 Прикладна механіка 82,00 4,33
14 Пліш  Олег Віталійович 2 20-ІМ-15 131 Прикладна механіка 81,00 4,40
15 Крись Віталій Володимирович 4 40-ІМ-13 131 Прикладна механіка 81,00 4,28
16 Бабін Олександр Володимирович 4 40-ІМ-13 131 Прикладна механіка 80,00 4,00
17 Полянецький Володимир Олексійович 5 50-ТМ-16 131 Прикладна механіка 79,00 4,00
18 Бабець Сергій Іванович 4 40-ІМ-13 131 Прикладна механіка 78,00 4,00
19 Додул Максим Олександрович 4 40-ІМ-13 131 Прикладна механіка 78,00 4,00
20 Середа Артем Сергійович 3 30-ІМ-14 131 Прикладна механіка 77,00 4,00
21 Волянський Андрій Сергійович 3 30-ІМ-14 131 Прикладна механіка 75,00 4,00
22 Черемисін Богдан Сергійович 3 30-ІМ-14 131 Прикладна механіка 75,00 4,00
23 Торканевський  Владислав  Романович  3 30-ІМ-14 131 Прикладна механіка 72,00 3,60
24 Тула Мирослава Андріївна 5 50-ТМ-16 131 Прикладна механіка 69,00 3,00
25 Болгарин Едуард Олександрович 3 30-ІМ-14 131 Прикладна механіка 68,00 3,00
26 Христоченко Рита Сергіївна 2 20-ІМ-15 131 Прикладна механіка 65,00 3,20
27 Дрига Андрій Миколайович 3 30-ІМ-14 131 Прикладна механіка 65,00 3,00
28 Поліщук Вікторія Петрівна 4 40-ІМ-13 131 Прикладна механіка 62,00 3,00
29 Шевчук Катерина Сергіївна 4 47-ТЕ-13 144 Теплоенергетика 95,00 5,00
30 Глущенко Сергій Олександрович 2 27-ТЕ-15 144 Теплоенергетика 94,00 5,00
31 Білоус Ярослав  Олегович 2 27-ТЕ-15 144 Теплоенергетика 95,00 5,00
32 Згама  Ірина  Вікторівна  1 10-ІМ-16 144 Теплоенергетика 92,00 5,00
33 Стоцький Олександр Михайлович 3 37-ТЕ-15 144 Теплоенергетика 91,00 5,00
34 Білоус Ярослава Валеріївна 5 57-ТЕ-16 144 Теплоенергетика 90,00 5,00
35 Канц Валентина Василівна 5 57-ТЕ-16 144 Теплоенергетика 90,00 5,00
36 Молчанов Володимир Олександрович 5 57-ТЕ-16 144 Теплоенергетика 86,00 4,40
37 Божко Ростислав Володимирович 4 47-ТЕ-13 144 Теплоенергетика 85,00 4,28
38 Павлишак Михайло Юрійович 2 27-ТЕ-15 144 Теплоенергетика 84,00 4,60
39 Єрємєєва Інна Валеріївна 5 57-ТЕ-16 144 Теплоенергетика 84,00 4,40
40 Горіцина Олександра  Володимирівна 2 27-ТЕ-15 144 Теплоенергетика 84,00 4,40
41 Замарайкін  Олексій Валерійович 2 27-ТЕ-15 144 Теплоенергетика 84,00 4,40
42 Насипайко  Максим Геннадійовтич 1 10-ІМ-16 144 Теплоенергетика 84,00 4,40
43 Косінський Вячеслав Вікторович 4 47-ТЕ-13 144 Теплоенергетика 83,00 4,28
44 Паламарчук Віктор Володимирович 3 37-ТЕ-15 144 Теплоенергетика 81,00 4,20
45 Кучер Владислав  Олександрович 2 27-ТЕ-15 144 Теплоенергетика 80,00 4,20
46 Букін Антон Андрійович 3 37-ТЕ-15 144 Теплоенергетика 79,00 4,20
47 Букін Віктор Андрійович 3 37-ТЕ-15 144 Теплоенергетика 79,00 4,20
48 Мудрак  Дмитро Сергійович 2 27-ТЕ-15 144 Теплоенергетика 79,00 4,20
49 Допілко Євгеній Ігорович 5 57-ТЕ-16 144 Теплоенергетика 79,00 4,00
50 Мізюк Олена Олександрівна 3 37-ТЕ-15 144 Теплоенергетика 78,00 4,20
51 Іваненко Олена Олександрівна 5 57-ТЕ-16 144 Теплоенергетика 78,00 4,00
52 Хоменко Ксенія Сергіївна 4 47-ТЕ-13 144 Теплоенергетика 78,00 4,00
53 Малюк Дмитро Миколайович 3 37-ТЕ-15 144 Теплоенергетика 77,00 4,00
54 Маслов Віталій Ігорович 3 37-ТЕ-15 144 Теплоенергетика 77,00 4,00
55 Петришин Андрій Михайлович 5 57-ТЕ-16 144 Теплоенергетика 76,00 4,00
56 Мартинюк Владислав  Олександрович 4 47-ТЕ-13 144 Теплоенергетика 76,00 4,00
57 Колесник Едвард Володимирович 3 37-ТЕ-15 144 Теплоенергетика 76,00 4,00
58 Глебов Павло Павлович 5 57-ТЕ-16 144 Теплоенергетика 75,00 4,00
59 Дяківська Катерина Василівна 3 37-ТЕ-15 144 Теплоенергетика 75,00 4,00
60 Красіловський Дмитро Олександрович 3 37-ТЕ-15 144 Теплоенергетика 75,00 4,00
61 Соколов Дмитро Артурович 3 37-ТЕ-15 144 Теплоенергетика 75,00 4,00
62 Габуда Олександр Вікторович 2 27-ТЕ-15 144 Теплоенергетика 75,00 4,00
63 Кіташов Олександр Сергійович 5 57-ТЕ-16 144 Теплоенергетика 68,00 3,20
64 Дорошенко Олексій Станіславович 3 37-ТЕ-15 144 Теплоенергетика 67,00 3,00
65 Гудима Дмитро Олегович 4 47-ТЕ-13 144 Теплоенергетика 57,00 2,70
66 Пастух Руслан Іванович 2 27-ТЕ-15 144 Теплоенергетика 52,00 2,40
67 Тарасюк Катерина  Вікторівна 5 52-ЕП-16 051 Економіка 93,00 5,00
68 Грабазей Ірина Василівна 5 52-ЕП-16 051 Економіка 92,00 5,00
69 Камінська  Тетяна  Павлівна 5 52-ЕП-16 051 Економіка 92,00 5,00
70 Музика Марія Романівна 3 35-ЕП-16 051 Економіка 89,00 4,60
71 Хмарський Ігор Олександрович 3 35-ЕП-16 051 Економіка 87,00 4,60
72 Бойко  Владислав Анатолійович 4 42-ЕП-13 051 Економіка 83,00 4,00
73 Щербець Андрій Вікторович 4 44-М-15 142 Енергетичне машинобудування 91,00 5,00
74 Нарчилевич Олександр Олександрович 5 51-ДВЗ-16 142 Енергетичне машинобудування 87,00 4,60
75 Боровик Ілля Олександрович 3 34-М-16 142 Енергетичне машинобудування 86,00 4,43
76 Деревйов Олександр Андрійович 3 34-М-16 142 Енергетичне машинобудування 85,00 4,43
77 Чемоданов Василь Володимирович 5 51-ДВЗ-16 142 Енергетичне машинобудування 83,00 4,40
78 Деркач Михайло Сергійович 5 51-ДВЗ-16 142 Енергетичне машинобудування 82,00 4,20
79 Рижов Артем Володимирович 4 44-М-15 142 Енергетичне машинобудування 79,00 4,28
80 Сніжинський  Олександр Володимирович 3 31-М-14 142 Енергетичне машинобудування 79,00 4,28
81 Урденко Сергій Володимирович 3 31-М-14 142 Енергетичне машинобудування 79,00 4,28
82 Клименко Олександр Вадімович 5 51-ДВЗ-16 142 Енергетичне машинобудування 79,00 4,00
83 Шишик Вячеслав Васильвич 4 44-М-15 142 Енергетичне машинобудування 78,00 4,14
84 Кривошея Владислав  Юрійович 3 34-М-16 142 Енергетичне машинобудування 78,00 4,00
85 Щербатий Артем Геннадійовтич 4 44-М-15 142 Енергетичне машинобудування 77,00 4,14
86 Данчик Валентина Миколаївна 5 51-ДВЗ-16 142 Енергетичне машинобудування 77,00 4,00
87 Франц Ярослав  Володимирович 5 51-ДВЗ-16 142 Енергетичне машинобудування 77,00 4,00
88 Собітов Назар Сергійович 3 34-М-16 142 Енергетичне машинобудування 77,00 4,00
89 Миндра Дмитро Олександрович 5 51-ДВЗ-16 142 Енергетичне машинобудування 76,00 4,00
90 Степанок Дмитро В’ячеславович 5 51-ДВЗ-16 142 Енергетичне машинобудування 76,00 4,00
91 Шинкаренко Іван Володимирович 5 51-ДВЗ-16 142 Енергетичне машинобудування 76,00 4,00
92 Бланковський Юрій Іванович 4 44-М-15 142 Енергетичне машинобудування 76,00 4,00
93 Кланцатий Євген Вікторович 4 44-М-15 142 Енергетичне машинобудування 76,00 4,00
94 Резніченко Павло Євгенович 3 34-М-16 142 Енергетичне машинобудування 76,00 4,00
95 Миндра Сергій Вікторович 5 51-ДВЗ-16 142 Енергетичне машинобудування 75,00 4,00
96 Григор’єв Павло Олегович 4 44-М-15 142 Енергетичне машинобудування 75,00 4,00
97 Петров Іван Миколайович 4 44-М-15 142 Енергетичне машинобудування 75,00 4,00
98 Поліщук Олександр Васильович 4 44-М-15 142 Енергетичне машинобудування 75,00 4,00
99 Чуйко Катерина Ігорівна 3 31-М-14 142 Енергетичне машинобудування 74,00 3,70
100 Паскаленко Володимир Володимирович 4 44-М-15 142 Енергетичне машинобудування 72,00 3,70
101 Сивачук Олександр Олександрович 3 31-М-14 142 Енергетичне машинобудування 70,00 3,40
102 Тіторенко Олексій Ігорович 4 44-М-15 142 Енергетичне машинобудування 66,00 3,00
103 Павлюк Роман Романович  4 44-М-15 142 Енергетичне машинобудування 66,00 3,00
104 Бунецький Віктор Олександрович 3 34-М-16 142 Енергетичне машинобудування 58,00 2,60
105 Харітон Павло Васильович 3 34-М-16 142 Енергетичне машинобудування 55,00 2,60
106 Жос  Анна  Василівна  3 33-ОА-14 071 Облік і оподаткування 84,00 4,40
107 Панкова Роксолана  Сергіївна  3 35-ЕП-16 071 Облік і оподаткування 81,00 4,30
108 Кузьменко Микола  Сергійович 4 43-ОА-13 071 Облік і оподаткування 69,00 3,20
109 Бабич Дмитро Андрійович 4 47-ТЕ-13 144  Теплоенергетика 81,00 4,00

Комментарии  

 
Cерега
+1 #4 Cерега 18.02.2017 09:47
Меня тоже интересует что там из повышенной стипендией. Как узнать кто получает, и кто должен получить ?
Цитировать
 
 
Денис
+1 #3 Денис 15.02.2017 11:09
Підвищенна стипендія призначається відповідно до середгього балу ? Якщо так, то скільки потрібно балів щоб отримувати підвищену стипенлію ?
Цитировать
 
 
Адміністрація
+2 #2 Адміністрація 01.02.2017 12:05
Отримувати стипендію будуть ті, які мають бал 74,0 та більше. Пільгова стипендія буде в окремому списку
Цитировать
 
 
Рома
+2 #1 Рома 31.01.2017 14:03
Это список тех кто будет получать стипендию?
Цитировать
 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить